Synteko

LUT

Balinimo priemonė, skirta šviežiai nušlifuotoms pušinėms ir eglinėms grindims.
Balinimo priemonė, skirta apdoroti šviežiai nušlifuotoms pušinėms ir eglinėms grindims patalpose. Šarmas apsaugo medieną nuo pageltonavimo ir išlaiko paviršiaus šviesumą daugelį metų. Taip pat galima naudoti baldų, durų, panelių, lubų ir tt. apdorojimui.

REMOVER

Bazinis ploviklis, kuris nuo paviršiaus pašalina nešvarumus ir žemes.
REMOVER labai efektyviai pašalina purvą, žymes nuo batų, lūpų dažus, rašalo ir kitas dėmes nuo paviršiaus. Gaminys turi būti naudojamas prieš šlifavimą ir perlakavimą arba naujai apdorojant su NEWSHINE. Vaško nuo paviršiaus REMOVER nepašalina.

NEWSHINE

Vandens pagrindu pagaminta, perijodinės priežūros priemonė lakuotoms grindims. 
NEWSHINE sudaro apsauginę plėvelę, kuri padeda išlaikyti gražų grindų vaizdą ilgesnį laiką, gali būti taip pat naudojama nedideliems įbrėžimams panaikinti .Galima dengti keletą kartų, ant grindų. Nesudaro storo sluoksnio.

SUPER CLEAN

Valymo ir priežiūros priemonė reguliariam lakuotų grindų valymui.
SUPER CLEAN be vaško, labai gerai valo, tinka įvairiai paskirčiai. Ja nuvalytas paviršius lengvai blizga, yra neslidus, pasidengia antistatinės medžiagos plėvele, Plėvelė pagerina atsparumo dilimui savybes ir išsaugo jūsų grindis.

SOAP

Grindų muilas, reguliariai valyti medines grindis, apdorotas su „Synteko“ grindų alyva
Reguliariam medinių grindių, apdorotaų su „Synteko“ grindų alyva, valymui; taip pat gali būti naudojamas natūralaus akmens valymui ir priežiūrai.

RE-COVER

Priežiūros alyva.
RE-COVER Deguonies poveikyje sukietėjanti, silpno kvapo priežiūros alyva , periodinei priežiūrai kietmedžio ir kamštinės dangos grindų padengtų Synteko grindų alyvomis.

DOMO

Mažai sausūjų medžiagų turinti grindų alyva, biurams, viešosioms vietoms.
DOMO silpno kvapo,nepagelstanti grindų alyva su labai geromis devėjimosi savybėmis, DOMO gali būti tonuojama su Synteko tonavimo pastomis, norint gauti jums patinkantį estetinį vaizdą.

Natural

Grindų alyva be tirpiklių, pasižymi puikiomis padengimo ir eksploatacinėmis savybėmis.
Dėl sudėtyje esančio didelio sausūjų medžiagų kiekio NATURAL padengia apytiksl. 3 kartus daugiau nei kitos grindų alyvos.Gaminys džiūsta veikiamas deguonies ir suteikia gražų lygų paviršių su puikiu atsparumu nusidėvėjimui. NATURAL gali būti tonuojama su Synteko tonavimo pastomis, norint gauti jums patinkantį estetinį vaizdą.

Pages