Specialios paskirties dažai

Epolan

Pusiau blizgūs vandeniniai grindų dažai. Tinka vidaus ir lauko darbams, vidutiniškai intensyviai eksploatuojamoms medinėms ir betoninėms grindims dažyti. Dažai yra atsparūs drėgmei, todėl tinka ir drėgnoms patalpoms.

Master novus

Lengvai tepami, gerai apdorojami vandeniniai alkidiniai dažai.  Tinka vidaus ir lauko darbams, mediniams ir metaliniams paviršiams dažyti. Dažų danga labai atspari dėvėjimui, nudažytą paviršių vėliau lengva prižiūrėti. Priešingai nei tirpikliniai alkidiniai dažai, vandeniniai dažai „Master Novus" laikui bėgant nepagelsta ir išlaiko savo pradinį atspalvį. Dažai gaminami dviejų blizgumo variantų – pusiau matiniai ir blizgūs.

Master

Durims, mediniams rėmams, pertvaroms, lentjuostėms, baldams, palangėms, radiatoriams, vamzdžiams ir kitiems mediniams bei metaliniams paviršiams dažyti, taip pat sienoms ir luboms dažnai plaunamose patalpose, pvz., vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose.

Pinotex Interior

Dekoratyvinė greitai džiūstanti medienos apdailos priemonė vidaus darbams. Novatoriška ir nekenksminga aplinkai priemonė.

  • Išryškina gražią medienos tekstūrą
  • Papildomai saugo nuo drėgmės
  • Leidžia medienai kvėpuoti
  • Greitai džiūsta; beveik bekvapė