Glaistai vidaus darbams

Mixit

1-komp. rišiklis vandens pagrindu, maišomas su šlifavimo dulkėmis
Synteko MIXIT skirtas užpildyti tarpus, įtrūkimus ar sujungimus (maks. iki 3 mm), prieš dengiant Synteko lakais arba alyvomis. MIXIT pasižymi geromis užpildymo savybėmis, minimaliai sustraukia ir trūkinėja, džiūsta greitai ir yra lengvai šlifuojamas. Mišinys gali būti maišomas tiesiai ant grindų, palaipsniui pridedant MIXIT į šlifavimo dulkes tol kol bus gauta vientisa, tolygi masė.

Wood filler

Naudojimui paruoštas medienos užpildas.
Synteko WOOD FILLER puikiu sukibimu su paviršiumi, jį lengva šlifuoti, išdžiuvęs tampa kaip kietmedis ir jį galima pjauti pjūklu, šlifuoti švitriniu popieriumi, gręžti, tamsinti, dažyti, blizginti ar lakuoti.

Snickeri

Mediniams baldams, durims, palangėms, lentjuostėms ir medinėms detalėms glaistyti sausose patalpose. Tinka nedideliems paviršiaus nelygumams, plyšiams ir įtrūkiams užtaisyti.

Maxi aqua

Drėgnų patalpų sienoms ir luboms, taip pat kitiems paviršiams patalpose, kai reikia naudoti drėgmei atsparų glaistą.  Įvairiems nelygumams, plyšiams, įtrūkiams ir siūlėms užtaisyti, taip pat siūlių juostai montuoti.

Maxi

Tradicinis vandeninis glaistas dolomito pagrindu, skirtas sausų patalpų sienoms ir luboms glaistyti.   Tinka nedideliems paviršiaus nelygumams, plyšiams, įtrūkiams ir siūlėms užtaisyti.

Dekor Premium

Mažai dulkantis, elastingas universalus plytelių siūlių glaistas 
visų rūšių keraminių plytelių, jautraus ir nejautraus spalviniams pokyčiams natūralaus akmens plytelių, taip pat stiklo mozaikų siūlėms užpildyti; tinka vidaus ir lauko darbams, sienoms ir grindims, drėgnoms ir sausoms patalpoms. Dėl modernių sudedamųjų dalių ir novatoriškos gamybos technologijos Dekor Premium maišymo metu kelia apie 90% mažiau dulkių. Galima naudoti baseinams, balkonams, terasoms ir fasadams. Tenkina CG2WA reikalavimus pagal EN 13888.

Dekor

Cementinis smulkiagrūdis plytelių siūlių glaistas 
stiklo plytelių, mozaikų, natūralaus akmens nejautraus spalviniams pokyčiams ir kitų sugeriančių plytelių siūlėms užpildyti; tinka vidaus ir lauko darbams, sienoms ir grindims, drėgnoms ir sausoms patalpoms. Tenkina CG2 reikalavimus pagal EN 13888.

Pages